Archiwum 12 lipca 2004


lip 12 2004 Propozycja szablonu
Komentarze: 2

Cześć wszystkim. Muszę przyznać że ten blog blogowiczów to świetny pomysł! Tylko faktycznie trochę tu smutno... Mam kilka ciekawych wzorów szablonu i jeżeli gospodarze tego bloga nie mają nic przeciwko z przyjemnością moge wklepać tutaj jeden z moich szablonów. Co wy na to? Jak nie będzie się podobać to go wykasujemy. Dajcie znać. A i a propo's zapraszam do mnie: Veronicca. Pozdrawiam wszystkich.

blogowicze : :
lip 12 2004 ..........
Komentarze: 1

przedewszystkim pszepraszam za to co teraz za chwile powiem. świat jest popierdolo.. i ludzie sa pojeba... wszystko jest do kitu i wogóle mam ochote na kims sie wyzyc. a moiże by tak jakis szablonik na tego bloga strzelić?????????

blogowicze : :
lip 12 2004 eLO
Komentarze: 0

no a ja chcialam zobaczyc jak to jest tak pisac na ogolnym blogu ..i tyle pozdrawiam 

blogowicze : :
lip 12 2004 Odpowiedź.
Komentarze: 2

„Zeszyty spod sprężyn dane do przeczytania całej elektronicznej wiosce. Po co czekać, aż w końcu ktoś znajdzie – na co tak naprawdę liczy każda mała dziewczynka – ten pamiętnik. Można go przecież samemu podrzucić światu.”

„Na blogu można było wyrzucić z siebie cały zgiełk rozterek, myśli i wątpliwości. Wyspowiadać się, wymyślić sobie pokutę i nie musieć przyrzekać poprawy, trochę usprawiedliwić, trochę się pożalić, ale przede wszystkim przekonać się, że to nie prawda, iż ona jest z Księżyca, a cała reszta z Jupitera.”

Pozdrawiam wszystkich. blogująca alexbluessy

blogowicze : :
lip 12 2004 wakacje i praca
Komentarze: 0

chciałam pozdrowić wszystkich tych, którzy mimo wakacji siedzą w pracy tak jak ja :(

blogowicze : :